Pravi deli, ki delujejo skupaj.
Branding
Spletne strani
Spletne trgovine
Marketing
Paketi
Osvežitev znamke
- Pregled in izboljšava obstoječe identitete
- Sistem barv in tipografije
- Ureditev ključnih vizualnih elementov
- Kratka navodila za uporabo
Temelji znamke
- Raziskava in usmeritev
- Nov sistem logotipa
- Barve, tipografija in podporni vizualni elementi
- Kratke smernice znamke
Celovit sistem znamke
- Usmeritev znamke in sporočila
- Celovit sistem logotipa in vizualne identitete
- Celovite smernice znamke
- Začetni paket za družbena omrežja + tiskovine
| Lastnost | Osvežitev znamke£1,650 | Temelji znamke£2,400 | Celovit sistem znamke£3,400 |
|---|---|---|---|
| Najbolj primerno za | Dobro obstoječo identiteto | Novo ali manjše podjetje | Širši sistem znamke |
| Logotip / identiteta | Izboljšava obstoječega | Nov sistem logotipa | Celovit sistem identitete |
| Barve + tipografija | |||
| Smernice | Kratke | Kratke | Celovite |
| Okvir sporočanja | − | − | |
| Začetni paket za družbena omrežja | − | − | |
| Začetni paket tiskovin | − | − |
Osvežitev znamke
£1,650- Najbolj primerno za
- Dobro obstoječo identiteto
- Logotip / identiteta
- Izboljšava obstoječega
- Barve + tipografija
- Smernice
- Kratke
- Okvir sporočanja
- −
- Začetni paket za družbena omrežja
- −
- Začetni paket tiskovin
- −
Temelji znamke
£2,400- Najbolj primerno za
- Novo ali manjše podjetje
- Logotip / identiteta
- Nov sistem logotipa
- Barve + tipografija
- Smernice
- Kratke
- Okvir sporočanja
- −
- Začetni paket za družbena omrežja
- −
- Začetni paket tiskovin
- −
Celovit sistem znamke
£3,400- Najbolj primerno za
- Širši sistem znamke
- Logotip / identiteta
- Celovit sistem identitete
- Barve + tipografija
- Smernice
- Celovite
- Okvir sporočanja
- Začetni paket za družbena omrežja
- Začetni paket tiskovin
Pristajalna stran
- 1 usmerjena stran
- Odzivno oblikovanje in izdelava
- 1 standardni obrazec
- Osnovna predaja merjenja
Spletna stran za manjše podjetje
- Do 5 ključnih strani
- CMS
- 1 standardni obrazec
- SEO osnove + osnovna analitika
Poslovna spletna stran
- Do 10 ključnih strani
- CMS
- Do 2 obrazca
- SEO osnove + analitika
| Lastnost | Pristajalna stran£1,100 | Spletna stran za manjše podjetje£2,250 | Poslovna spletna stran£3,750 |
|---|---|---|---|
| Obseg strani | 1 usmerjena stran | Do 5 ključnih strani | Do 10 ključnih strani |
| Odzivno oblikovanje + izdelava | |||
| CMS | − | ||
| Obrazci | 1 standardni obrazec | 1 standardni obrazec | Do 2 obrazca |
| SEO osnove | − | ||
| Merjenje | Osnovna predaja | Osnovna analitika | Analitika |
| Kompleksne integracije | Ločeno | Ločeno | Ločeno |
Pristajalna stran
£1,100- Obseg strani
- 1 usmerjena stran
- Odzivno oblikovanje + izdelava
- CMS
- −
- Obrazci
- 1 standardni obrazec
- SEO osnove
- −
- Merjenje
- Osnovna predaja
- Kompleksne integracije
- Ločeno
Spletna stran za manjše podjetje
£2,250- Obseg strani
- Do 5 ključnih strani
- Odzivno oblikovanje + izdelava
- CMS
- Obrazci
- 1 standardni obrazec
- SEO osnove
- Merjenje
- Osnovna analitika
- Kompleksne integracije
- Ločeno
Poslovna spletna stran
£3,750- Obseg strani
- Do 10 ključnih strani
- Odzivno oblikovanje + izdelava
- CMS
- Obrazci
- Do 2 obrazca
- SEO osnove
- Merjenje
- Analitika
- Kompleksne integracije
- Ločeno
Sprint izboljšav trgovine
- Pregled jasnih težav v trgovini
- Omejen obseg UX / navigacijskih izboljšav
- Izboljšave vsebine ali teme
- Brez nepotrebne prenove
Zagon trgovine
- Struktura in navigacija
- Domača stran + predloge izdelkov/kategorij
- Vnos pripravljenih izdelkov
- Nastavitev plačil + dostave
Napredna spletna trgovina
- Boljša uporabniška pot
- Upravljanje večjega kataloga
- Nastavitev plačil + dostave
- Do 2 enostavni integraciji
| Lastnost | Sprint izboljšav trgovine£950 | Zagon trgovine£3,500 | Napredna spletna trgovina£5,250 |
|---|---|---|---|
| Najbolj primerno za | Težave obstoječe trgovine | Zagon manjšega kataloga | Naprednejša / večja trgovina |
| Struktura + navigacija | Usmerjene izboljšave | ||
| Predloge izdelkov / kategorij | Izboljšave obstoječe teme | ||
| Vnos pripravljenih izdelkov | − | Upravljanje večjega kataloga | |
| Nastavitev plačil + dostave | − | ||
| Enostavne integracije | − | − | Do 2 |
| Napredni ecommerce / ERP | Ločeno | Ločeno | Ločeno |
Sprint izboljšav trgovine
£950- Najbolj primerno za
- Težave obstoječe trgovine
- Struktura + navigacija
- Usmerjene izboljšave
- Predloge izdelkov / kategorij
- Izboljšave obstoječe teme
- Vnos pripravljenih izdelkov
- −
- Nastavitev plačil + dostave
- −
- Enostavne integracije
- −
- Napredni ecommerce / ERP
- Ločeno
Zagon trgovine
£3,500- Najbolj primerno za
- Zagon manjšega kataloga
- Struktura + navigacija
- Predloge izdelkov / kategorij
- Vnos pripravljenih izdelkov
- Nastavitev plačil + dostave
- Enostavne integracije
- −
- Napredni ecommerce / ERP
- Ločeno
Napredna spletna trgovina
£5,250- Najbolj primerno za
- Naprednejša / večja trgovina
- Struktura + navigacija
- Predloge izdelkov / kategorij
- Vnos pripravljenih izdelkov
- Upravljanje večjega kataloga
- Nastavitev plačil + dostave
- Enostavne integracije
- Do 2
- Napredni ecommerce / ERP
- Ločeno
Usmeritev kampanje
- Pregled občinstva + ponudbe
- Cilj kampanje
- Priporočilo kanala
- Usmeritev sporočila + ciljne strani
Zagon plačljive kampanje
- Usmeritev kampanje
- Nastavitev 1 plačljivega kanala
- Nastavitev dogovorjenih kreativ
- Kontrola pred zagonom
Kampanja + pristajalna stran
- Obseg zagona plačljive kampanje
- 1 usmerjena pristajalna stran
- Odzivna izdelava ciljne strani
- Kontrola pred zagonom
| Lastnost | Usmeritev kampanje£650 | Zagon plačljive kampanje£1,250 | Kampanja + pristajalna stran£2,250 |
|---|---|---|---|
| Usmeritev kampanje | |||
| Nastavitev plačljivega kanala | − | 1 platforma | 1 platforma |
| Nastavitev kreativ | − | Dogovorjene kreative | Dogovorjene kreative |
| Usmerjena pristajalna stran | − | − | 1 |
| Načrt merjenja | |||
| Oglaševalski proračun | Ločeno | Ločeno | Ločeno |
| Napredno sledenje / atribucija | Odvisno od specialista | Odvisno od specialista | Odvisno od specialista |
Usmeritev kampanje
£650- Usmeritev kampanje
- Nastavitev plačljivega kanala
- −
- Nastavitev kreativ
- −
- Usmerjena pristajalna stran
- −
- Načrt merjenja
- Oglaševalski proračun
- Ločeno
- Napredno sledenje / atribucija
- Odvisno od specialista
Zagon plačljive kampanje
£1,250- Usmeritev kampanje
- Nastavitev plačljivega kanala
- 1 platforma
- Nastavitev kreativ
- Dogovorjene kreative
- Usmerjena pristajalna stran
- −
- Načrt merjenja
- Oglaševalski proračun
- Ločeno
- Napredno sledenje / atribucija
- Odvisno od specialista
Kampanja + pristajalna stran
£2,250- Usmeritev kampanje
- Nastavitev plačljivega kanala
- 1 platforma
- Nastavitev kreativ
- Dogovorjene kreative
- Usmerjena pristajalna stran
- 1
- Načrt merjenja
- Oglaševalski proračun
- Ločeno
- Napredno sledenje / atribucija
- Odvisno od specialista
Hitri odgovori pred začetkom.
Pri čem lahko pomaga Oriential?
Pri brandingu, spletnih straneh, spletnih trgovinah in marketingu. Po zagonu lahko po dogovoru pomagamo tudi pri nadaljnji skrbi.
Ali delate samo na novih projektih?
Ne. Včasih je izboljšanje obstoječega hitrejše, pametnejše in stroškovno učinkovitejše kot popolna prenova.
Koliko stane projekt?
Odvisno je od obsega, zahtevnosti, vsebine, rokov in podpore po zagonu. Pred začetkom so obseg, cena in plačilni pogoji jasni.
Kaj se zgodi, ko začnem projekt?
Pošljete povpraševanje. Preverimo ustreznost in se oglasimo z najprimernejšim naslednjim korakom. To ni samodejna ponudba ali pogodba.
Ali lahko stvari upravljate tudi po zagonu?
Da, kadar je nadaljnja skrb koristna in dogovorjena kot ločen obseg. Ne dodamo je samodejno vsakemu projektu.
Ali delate mednarodno?
Da. Oriential dela na daljavo s podjetji na različnih trgih.
Branding
Poskrbimo, da je podjetje jasnejše, doslednejše in vredno zaupanja.
- Jasno pozicioniranje
- Vizualna identiteta
- Smernice blagovne znamke
- Oblikovanje logotipa
- Ključna sporočila
- Pregled
- Izpopolnitev
- Uporaba
Spletne strani
Naj bo spletna stran enostavna za razumevanje, uporabo in naslednji korak.
- Jasna struktura
- Jasni naslednji koraki
- Hitrejša izkušnja
- Prilagojeno mobilnim napravam
- Pregled
- Izboljšava
- Objava
Spletne trgovine
Naj bodo izdelki lažje najdljivi, razumljivi in enostavni za nakup.
- Jasna struktura
- Enostavna navigacija
- Hitrejša izkušnja
- Enostavnejši nakup
- Pregled
- Izboljšava
- Objava





